Про нас

«Золота Країна» - ювелірна мережа, в якій представлені дорогоцінні прикраси від найкращих українських виробників. Кожна прикраса проходить ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва і до клеймування в пробірній палаті.

Асортиментна лінійка прикрас представлена як сучасними класичними моделями, так і прикрасами, які відповідають останнім тенденціям ювелірної моди, а широкий вибір виробів з діамантами та іншими дорогоцінними каменями порадують навіть найвибагливіший смак.

Прикраси з діамантової колекції - прекрасний вибір для того, щоб відобразити особливі події вашого життя. Чистота, краса і міцність, непідвладна часу, надає прикрасам з діамантами неповторну чарівність.

Колекція обручок - втілення вишуканого стилю, традицій і сучасних тенденцій. У нас представлені, як класичні гладкі і комбіновані моделі, так і обручки з діамантами і фіанітами, з гравіюванням або з емаллю.

Колекція гладких обручок з білого, червоного і лимонного золота - тандем романтичної класики і бездоганною форми. Ніжне поєднання білого і червоного золота в комбінованих моделях ідеально підкреслить гармонію взаємин пари.

Обручки з рельєфним орнаментом, в якому сміливо поєднуються різні форми і текстури, що створюють неповторні за своєю структурою композиційні рішення, - родзинка колекції.

Обручки з діамантами - розкішне доповнення до створеного образу молодят, вишуканий тандем благородного металу і бездоганних діамантів, блиск і гра світла в яких заворожують своєю глибиною.

Особлива гордість бренду - Релігійна колекція! Хрестики та іконки-ладанки з колекції - прикраси, що несуть особливий сенс, вони є як атрибутом віри, так і вишуканою ювелірною прикрасою.

Ювелірна мережа "Золота Країна" пропонує вашій увазі різноманітний вибір прикрас релігійної тематики з червоного і білого золота. У нас ви зможете купити хрестик для хрещення, іконку-ладанку і інші оберіги в якості подарунка близькій людині або повсякденної прикраси для себе.

Бренд «Золота Країна» - поєднує в собі красу і якість ювелірних прикрас, широкий асортимент від найкращих українських виробників, високий рівень обслуговування і дизайн, що відповідає світовим трендам.

Наша мета - подарувати позитивні емоції кожному покупцеві і дати можливість висловити свої почуття в ювелірному подарунку!

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити