ОБМІН ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ

Ми впевнені, що Вам сподобаються вироби, які Ви в нас придбаєте. Якщо у Вас є хоч найменші сумніви, щоб їх розвіяти, ми даємо Вам можливість обміняти виріб протягом 14 днів з дня покупки. Все це ми робимо незважаючи на те, що за законодавством України ювелірні вироби входять до переліку тих, що НЕ підлягають поверненню та обміну: Ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, не підлягають поверненню й обміну!

УМОВИ ОБМІНУ ВИРОБУ

Ми приймаємо на обмін вироби в новому й невикористаному стані при наявності товарного чека. Після отримання виробу на обмін, наші ювеліри перевірять стан виробу для контролю якості прямо на місці. Після перевірки ювеліром стану виробу, ми обміняємо його на аналогічний або будь-який інший виріб.

ЯК ЗРОБИТИ ОБМІН

Вам потрібно просто зателефонувати нам за телефоном 0 800 303 903, повідомити про свої наміри.

ОБМІН НЕМОЖЛИВИЙ, ЯКЩО

На жаль, ми змушені відмовити в обміні в наступних випадках:

  1. Пошкоджена бирка, виріб розпломбовано, відсутній товарний чек або паспорт виробу. 
  2. Минуло більше 14 днів з дня продажу. 
  3. Виріб має сліди механічних пошкоджень.
  4. Виріб має ознаки використання.
  5. Виріб змінило свої властивості внаслідок неправильного використання: знаходження в басейні, взаємодії з лужними миючими засобами, речовинами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть та її сполуки, а також в результаті впливу інших зовнішніх факторів.