Оплата платіжними картами Visa і MasterCard

До сплати на сайті приймаються карти Visa та MasterCard. При фомуванні замовлення вам потрібно обрати в переліку можливих способів оплати – «Оплата платіжною картою VISA/Master Card», після чого підтвердити замовлення. Далі ви будете перенаправлені на сторінку з фінальним переліком інформації про Ваше замовлення.

Після чого очікуйте дзвінок від нашого Менеджера протягом найближчого часу. Наші менеджери працюють Пн-Сб з 09:00 до 19:00. Менеджер повинен отримати Ваше підтвердження замовлення, а також повідомити Вам про строки Доставки або підтвердити наявність товару саме в тому магазину, з якого Вам буде зручно забрати замовлення, відповість на можливі додаткові питання та надішле на вказаний Вами email лист-форму для здійснення оплати картою Visa/MasterCard.

Послуги оплати банківською платіжною карткою надаються «Приватбанком» за допомогою платіжного сервісу LiqPay.

Персональні дані обробляються за вашою згодою. Збереження ваших персональних даних гарантується:

 • дотриманням міжнародних стандартів безпеки електронних платежів 3D-Secure;
 • технологією одноразових паролів One-time password;
 • сертифікатами Verified by Visa, MasterCard SecureCode;
 • моніторингом платежів 24/7 online.

1

Лист повинен прийти до Вас на вказаний email. В поле «Відправник» буде вказано сервіс LiqPay:

Якщо лист не прийшов, необхідно перевірити папку СПАМ або НЕБАЖАНА. Іноді ваш поштовий сервіс може порахувати даний лист небажаним.

2

Відкрийте лист, перед Вами буде текст такого змісту:

Натисніть кнопку "Оплатити"

3

Далі ви будете перенаправлені на спеціальну безпечну сторінку банку, на якій вам необхідно авторизуватись і підтвердити оплату з вашої картки.

Вказуєте «Номер карти», «Строк дії» и CVV (три останніх цифри номера карти на її зворотній стороні), натискаєте кнопку "Підтвердити"

4

Далі Ви потрапляєте на фінальну форму:

Натискаємо кнопку "Оплатити"

Після чого з Вашого рахунку спишуться кошти або додатково Ваш банк попросить зробити підтвердження оплати з зазначенням SecureCode з смс на Ваш мобільний.

Якщо побачите це повідомлення, оплата пройшла успішно:

В іншому випадку, якщо у Вас виникають проблеми в процесі оплати або щось не виходить, ви можете зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію 0 800 303 903, наші менеджери швидко і з задоволенням проконсультують Вас і допоможуть Вам здійснити оплату.

Оплата з-за кордону картою Visa/MasterCard

Процедура аналогічна, описана вище, але ми просимо врахувати такі моменти:

Для зв'язку з Вами і підтвердження замовлення в коментарях до замовлення просимо вказувати ваш:

Viber, WhatsUp або Skype (або вкажіть в коментарях до замовлення зручний для Вас спосіб зв'язку з Вами).

Коли будете проводити оплату, попередньо зв'яжіться з Вашим банком і попередьте, що Ви збираєтеся робити оплату на Україну і засоби будуть списувати в гривнях, і не забудьте оголосити суму списання, щоб банк зняв обмеження по оплаті в онлайні і / або щоб банк не заблокував Вашу транзакцію в цілях безпеки (так як платіж здійснюється з однієї в іншу країну).

Приємних покупок!

  Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Каталог
  Особистий кабінет
  Shopping cart
  Магазини
  Передзвонити