Новини

Золота Країна запрошує поринути у чарівний світ кохання разом зі Златою Огнєвіч

 
Золота Країна запрошує поринути у чарівний світ кохання, наповнений музикою і танцем, в центрі якого амбасадорка ювелірного бренду – Злата Огнєвіч. 
 
У новій рекламній кампанії Золота Країна разом зі Златою Огнєвіч розповідають історії, де в центрі опиняється сама амбасадорка та прикраси, які чарівним чином стають справжніми живими персонажами та партнерами по танцю. Прикраси наділені почуттями та пристрастю, вони здатні відчувати музику та ритм. Танець з прикрасами під трек Злати Огнєвіч “Кохаю”, на який надихнули прикраси, – код нової рекламної кампанії Золота Країна. 
 
Перший сюжет рекламної кампанії присвячений весільному сезону, де в центрі опиняються Злата Огнєвіч та каблучка з діамантом. В танці каблучка є прототипом кохання, що проходить всі етапи – від появи у вигляді напівпрозорого марива і до створення вже сильного, всеохоплюючого почуття. Кульмінацією є їх єднання зі Златою у вихрі обертів – вони стають єдиним цілим.
 
Ролик із каблучкою, присвячений початку весільного сезону, став стартом рекламної кампанії, а кожного наступного сезону характер танцю та прикраса будуть змінюватись. Так само буде змінюватись і аранжування треку Злати Огнєвіч “Кохаю” – він звучатиме в абсолютно різних стилях, відтворюючи настрій кожного сезону.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити