Ланцюжки з плетінням Бісмарк

Ланцюжок Бісмарк – еталон надійності і респектабельності

Ланцюжок Бісмарк захоплює своїм значним зовнішнім виглядом, красою надійного з'єднання ланок і можливістю носити його без додаткових кулонів і підвісок. При одному погляді на цю важку і масивну прикрасу виникає асоціація з залізним канцлером Німецької імперії – Отто фон Бісмарком. Глава європейської держави прославився тим, що був одним з найяскравіших світових політичних діячів, – саме він зробив Німеччину сильною країною. Ймовірно, бажаючи віддати данину поваги цьому великому правителю, ювеліри назвали плетіння ланцюжка в його честь. Ланцюжки Бісмарк виглядають велично, міцно, надійно, і саме такими якостями володів перший канцлер Німецької імперії.

Цікаво відзначити, що це плетіння було винайдено ювелірами менше століття назад, а пік його популярності припав на непрості 1990-ті роки. Тоді масивні ланцюги плетіння Бісмарк носили «новые русские» як уособлення свого високого статусу, багатства і влади. Вага прикрас становила від 100 грамів і могла доходити до 500 грам. Часи ці пройшли, але любов чоловіків до ланцюжків, виконаним в цій техніці, залишилася. Зараз чоловічі ланцюжки на шию плетіння Бісмарк, звичайно ж, не такі громіздкі і химерні як в 1990-і роки, але виглядають все так же переконливо, фундаментально і солідно. Цікаво, що їх вибирають і жінки, бажаючи підкреслити свою любов до дорогих, великим прикрас.

Особливості та переваги плетіння

Класичне плетіння, назване на честь першого канцлера Німецької імперії, являє собою з'єднані в єдиний ланцюг пружинисті мініатюрні спіральки. Цікаво, що, незважаючи на впровадження сучасних технологій, виготовляються такі прикраси, в основному, вручну шляхом накручування на ригелі дуже тонкого дроту зі срібла або золота. Після цього отриману спіраль розрізають на окремі ділянки, їх злегка розкручують, а потім накручують на наступні спіральки. Готове полотно щільно притиснутих одну до одної спіралей піддають високому тиску (їх притискають пресом), і в результаті виходить готовий виріб.

Ланцюжок Бісмарк привертає увагу наступними характеристиками:

  • ланки надійно з'єднані між собою, тому їх пошкодження і деформація повністю виключені;
  • колечка-спіральки утворюють між собою щільне полотно, в результаті чого ланцюжок виглядає монолітно і статусно;
  • прикраса красиво виглядає на шиї, не вимагає додаткових елементів у вигляді кулонів, ладанок, хрестика.

Ювеліри, натхненні оригінальним способом з'єднання ланок, також успішно створюють подвійний і потрійний Бісмарк. Прикраси, виконані в цих техніках, в два і три рази ширше стандартного виробу, виглядають неймовірно красиво, нагадують розкішне кольє.

Різноманітність видів плетіння Бісмарк

У ювелірному мистецтві виділяють кілька варіацій з'єднання ланок ланцюга з даної техніці:

  1. Арабський Бісмарк. Візуально сплетіння мініатюрних спіральок нагадує пишну арабську в'язь. Для додання прикрасі виразності і обсягу арабський Бісмарк може виконуватися в два і три ряди. Ця техніка створення ювелірного виробу чудово відбиває сонячне світло, адже ювеліри додатково шліфують ланки технічними алмазами.
  2. Гламурний Бісмарк. Спіральні ланки ланцюжка гармонійно доповнюються сферами з обох сторін ювелірної прикраси. В результаті він набуває виразності, об'єму, ефектного зовнішнього вигляду. У цьому стилі виготовляють жіночі ланцюжки та кольє.
  3. Овальний Бісмарк. Традиційно ця техніка фіксації ланок в одному виробі вважається однією з найбільш оригінальних. В такому ланцюжку органічно переплітаються між собою ланки овальної форми. Вона виглядає повітряно і об'ємно, надаючи прикрасі статусного виду.

Купити ланцюжок Бісмарк для себе або в подарунок можна на сайті нашого ювелірного інтернет-магазину «Золота країна». Прикраси виготовлені із золота і срібла вищих проб, мають різну вагу і довжину, але незмінно привабливу ціну. Замовити ювелірний виріб можна з доставкою в будь-яке місто України «Новою поштою».

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...