Кольє з діамантами

Кольє з діамантами – розкішний акцент шикарного образу

Кольє з діамантами – прикраса особлива: для особливих випадків, для особливих жінок, для особливої атмосфери. Неймовірно красивий блиск огранованих алмазів диктує свої непорушні правила з використання цієї статусної, розкішної прикраси. Діамант потребує не тільки дорогої оправи у вигляді золота виключно вищих проб, але і шикарного вечірнього плаття, романтичної обстановки, бажання жінки бути королевою свята.

Розкішне кольє із золота з діамантами – це мрія кожної прекрасної леді. Поєднання холодного блиску сяючих гранованих алмазів і м'якого золотистого світла дорогоцінного металу вважається класичним в ювелірному мистецтві і має багатовікову історію. В Середні віки шикарні кольє з діамантами були доступні тільки представницям королівських сімей, знатним особам і дамам відомих династій.

З тієї далекої пори шикарна прикраса, звичайно, не втратила свій високий статус, але тепер купити кольє з діамантами може кожен, хто має в своєму розпорядженні відповідну суму і бажання здивувати даму свого серця розкішним ювелірним презентом. До того ж, ціна кольє з діамантами може відповідати середньому бюджету.

Різновиди прикрас

Шикарне кольє з діамантами захоплює філігранною майстерністю виконання та дивує різноманітністю моделей: від елегантних, класичних до оригінальних, фантазійних. Майстри невтомно намагаються створювати шедеври ювелірного мистецтва, щоб чоловіки могли вибрати своїй обраниці краще кольє з багатого розмаїття моделей:

  1. Роуп – так називається довге кольє, прикрашене великою кількістю мініатюрних діамантів, які з'єднані між собою в єдиний ланцюжок. Прикраса чудово виглядає з темною вечірньою сукнею з оксамиту або іншої дорогої тканини.
  2. Опера – це також довге кольє, інкрустоване декількома середніми за величиною діамантами. Довжина прикраси становить приблизно 85 см.
  3. Кольє-принцеса – фаворит багатьох жіночих сердець і шкатулок. Прикраса відрізняється об'ємним, оригінальним плетінням, а роль підвіски виконує діамант красивої діамантової огранки.
  4. Чокер – це невелике за довжиною кольє з діамантами, яке дуже любила принцеса Діана. Красиво облягаючи жіночу шию, підкреслюючи її ніжність і тендітність, кольє-чокер втілює аристократичну стриманість та елегантність. Довжина прикраси становить до 45 см.

Різновидів кольє з діамантами – нескінченна кількість, як і нескінченна краса цієї статусної прикраси. Вибираючи ювелірний виріб такого елітарного класу, важливо враховувати не тільки необхідну фінансову суму, але і смак, вік, характер майбутньої власниці прикраси.

Як вибрати і як носити діамантове кольє?

Купівля кольє з діамантами – це гідний, ефектний вчинок люблячого чоловіка, який хоче висловити безмежну любов до своєї обраниці. Вибираючи таку ексклюзивну прикрасу, слід спиратися на наступні критерії:

  • кольє з прозорими діамантами – універсальний ювелірний виріб, що підходить жінкам будь-якого віку;
  • масивна модель з великим каменем підійде дамі середнього і старшого віку, підкреслюючи її високий статус і бездоганний смак;
  • дівчині і молодій жінці cлiд дарувати кольє з мініатюрними діамантами, що підкреслюють юність своєї власниці;
  • виразити оригінальний смак власниці прикраси допоможе кольє з елітним чорним діамантом;
  • щоб захопленню вашої дами серця не було меж, подаруйте їй кольє з діамантами, додатково інкрустоване сапфірами, топазами або іншими дорогоцінними каменями.

Якщо ви хочете здивувати свою наречену, дружину, сестру чи маму розкішним ювелірним виробом, рекомендуємо купити кольє з діамантами в нашому ювелірному інтернет-магазині «Золота країна». Навіть на фото каталогу прикраси виглядають неймовірно красиво, зачаровуючи сяйвом каменів і віртуозністю ювелірного виконання виробів. Ви можете оформити покупку на сайті, зателефонувавши нам або забронюйте прикрасу онлайн і купите її в магазині нашої ювелірної мережі в своєму місті.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...