«Золотий Вік» в Києві: відкриття ювелірного магазину в НОВОМУ форматі

Ювелірна мережа «Золотий Вік» запрошує Вас на відкриття магазину в НОВОМУ форматі в Торгівельно-Розважальному Центрі «Аладін» за адресою м. Київ, вул. М. Гришка, 3а. Вас приємно здивує асортимент ювелірних прикрас, новий дизайн і розташування вітрин, а також презентація комплектів і нових колекцій

Читати далі

Відкриття нового діамантового салону «Dominant Diamonds» в Києві

Запрошуємо жителів та гостей Києва відвідати новий діамантовий салон «Dominant Diamonds» - магазин преміум-класу від ювелірної мережі «Золотий Вік», відкритий за адресою пр. Оболонський, 1б, ТРЦ «Dream Town»

Читати далі

«Золота Країна» в Києві: відкриття нового ювелірного магазину

Ювелірна компанія «Золота Країна» запрошує жителів та гостей Києва відвідати ювелірний магазин, відкритий за адресою вул. Дніпровська Набережна, 14 (ТРЦ «River Mall»)

Читати далі

Діамантовий салон «Dominant Diamonds» в Києві

Діамантові салони «Dominant Diamonds» вже представлені в найбільших ТРЦ Києва - «Ocean Plaza» і «GULLIVER». Запрошуємо вас відвідати новий діамантовий салон «Dominant Diamonds», відкритий в Києві за адресою вул. Дніпровська Набережна, 14 (ТРЦ «River Mall»)

Читати далі

Новий ювелірний магазин «Золотий Вік» в Сумах

Новий ювелірний магазин «Золотий Вік» відкрився в Сумах за адресою вул.Засумська, 2 (ТЦ "Євробазар")

Читати далі

Ювелірний магазин «Золотий Вік»: відкриття у Вишгороді

Ювелірний магазин «Золотий Вік» відкрився у м. Вишгород за адресою вул. Мазепи, 1 в стильному і сучасному форматі. Вас приємно здивує асортимент ювелірних прикрас, новий дизайн і розташування вітрин, а також презентація комплектів і нових колекцій

Читати далі

Діамантовий салон «Dominant Diamonds»: відкриття в Києві

Діамантові салони «Dominant Diamonds» вже представлені в найбільших ТРЦ Києва - «Ocean Plaza» і «GULLIVER». Тепер і клієнти ювелірного магазину «Золотий Вік» за адресою вул. Хрещатик, 21 зможуть одночасно відвідати і діамантовий салон «Dominant Diamonds»

Читати далі

Відкриття ювелірного магазину «Золота Країна» в Тернополі

Ювелірна компанія «Золота Країна» запрошує жителів та гостей міста Тернопіль відвідати ювелірний магазин, відкритий за адресою вул. Текстильна, 28 (ТРЦ «Подоляни»)

Читати далі

Новий магазин «Золотий Вік» у Києві

Новий ювелірний магазин «Золотий Вік» відкрився в Києві за адресою вул. Гната Хоткевича, 1В (ТРЦ «Проспект») в стильному і сучасному форматі.

Читати далі

Новий магазин «Золота Країна» в Ужгороді

Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста Ужгород відвідати новий ювелірний магазин «Золота Країна» за адресою вул. Корзо, 14, порадувати себе і своїх близьких неповторними ювелірними виробами!

Читати далі
Item(s) added to cart
Loading...