Ланцюжки з плетінням панцирним

Панцирний ланцюжок – класика ювелірного мистецтва

Панцирний ланцюжок викликає захоплення надійною технікою з'єднання ланок, які щільно прилягають одна до одної, нагадуючи твердий і красивий черепашачий панцир. Як міцний панцир захищає свою повільну господиню-черепашку від усіляких зовнішніх небезпек, так і панцирний ланцюжок захищає свого власника від одноманітності та рутини. Прикраса цього плетіння додає образу оригінальностi, підкреслюючи брутальність і атлетичну форму чоловіка, ніжність і тендітність жінки.

Недосвідчений в ювелірному мистецтві шанувальник прекрасного може подумати, що панцирне плетіння – це один з різновидів якірного з'єднання кілець. Безумовно, в обох техніках ланки фіксуються одна з одною послідовно, але в якірному з'єднаннi кільця розташовуються перпендикулярно, а панцирна технiка передбачає з'єднання ланок в одній площині. Щільний зовнішній вигляд виробу досягається тим, що кільця мають злегка зігнуту форму і трохи нагадують знак нескінченності.

Переливаючись на світлі золотистими або сріблястими відблисками, прикраси роблять образ свого володаря більш солідним і респектабельним. До того ж, панцирні ланцюжки зазвичай мають значну товщину, тому ніколи не залишаються непоміченими.

Різновиди плетіння

Панцирна техніка не відрізняється підвищеною складністю, але талановиті ювеліри використовують її як базову основу для створення більш цікавих різновидів з'єднання ланок у ланцюзі:

  1. Подвійне панцирное плетіння. Відрізняється тим, що кiльця з'єднуються через одне, в результаті чого вдається отримати масивну за виглядом та вагою прикрасу. Подвійний панцирний ланцюжок відмінно підходить чоловікам, а жінки можуть використовувати його як ефектне кольє, не вимагаючи доповнення у вигляді кулона.
  2. Паралельне плетіння. Його особливість полягає в тому, що ювелір з'єднує по дві ланки разом, розташовуючи їх паралельно одна однiй.
  3. Сінгапур. Ланки цього плетіння з красивою назвою закручуються по спіралі, тому такий панцирний ланцюжок надзвичайно красиво грає на світлі і підходить жінкам.
  4. Шнурок або снейк. Кiльця цього різновиду плетіння розташовуються дуже щільно і близько один до одного, нагадуючи шнурок або кільця зміїної шкіри. Ланцюжки цього типу дуже зручні, вони не перекручуються і не зав'язуються в петлі.
  5. Нонна. Подібний різновид панцирної техніки нагадує Бісмарк. Плетіння Нонна передбачає використання кілець різного діаметру, причому більш дрібні розташовуються всередині більших. Прикраси виглядають об'ємно, але ажурно, ідеально підходять жінкам.

Говорячи про різновиди панцирного плетіння, не можна не згадати Картьє або Фігаро. Але деякі ювеліри виділяють їх в окремий вид плетіння. Для виготовлення виробів в техніці Картьє або Фігаро використовуються довгасті ланки різних розмірів і чередуються в послідовності від 1: 3 до 1: 5. Прикраси цього плану – самодостатні та ефектні, не вимагають доповнення у вигляді підвіски або кулону.

Переваги панцирних ланцюжків

В якому би різновиду техніки панцирного плетіння не був виготовлений ланцюжок, цей ювелірний виріб буде радувати свого власника наступними перевагами:

  • абсолютна міцність: плетіння надійно фіксує ланки між собою, вони не чіпляються за шкіру і одяг;
  • універсальний характер: панцирні ланцюжки з великими ланками підходять чоловікам, а з витонченими – жінкам;
  • краса виконання: щоб прикраса красиво переливалася на сонці, її ланки обробляють методом ювелірного шліфування, декорують карбуванням i алмазним гравіюванням.

Якщо ви хочете купити ланцюг панцирного плетіння для себе або в подарунок, на сайті ювелірного інтернет-магазину «Золота Країна» на вас чекає великий вибір прикрас цієї категорії. Вироби виконані зі срібла і золота вищої проби, мають різну довжину, привабливу вартість і часто пропонуються з хорошими знижками від початкової ціни. Якщо вам сподобається прикраса, її можна забронювати на сайті, а забрати в магазині нашої ювелірної мережі, розташованому в вашому місті. Замовлення також можна зробити онлайн або за телефоном, оформивши доставку в будь-яке місто України.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...