Ювелірні прикраси з діамантами

Брилли_top

Прикраси з діамантами – розкішний акцент жіночого образу

Прикраси з діамантами – це більше, ніж шикарні ювелірні вироби, що захоплюють своєю безмежною красою, це образ розкоші, тонкого смаку, витонченості. Сяючі в променях світла сережки з діамантами, каблучки з діамантами, підвіски з діамантами, кольє з діамантами перетворюють свою власницю в Королеву, адже огранений алмаз здатний запалити вогнем серце кожної жінки, пробудити в ній справжню леді, подарувати царську осанку. Вибираючи прикраси з сяючими кристалами, прекрасні дами підтверджують думку неймовірною за красою і харизмою Мерилін Монро про те, що кращі друзі дівчат – це, поза всяким сумнівом, діаманти.

Вартість каменя визначається його відповідністю наступними критеріями:

  • чистота;
  • вага;
  • відтінок;
  • вид огранювання.

Вага діамантів вимірюється в каратах: до 0,29 – це дрібні камені, до 0,99 – це середні кристали, 1 карат і більше – великі діаманти. Кристали вагою кілька каратiв не використовуються для виготовлення ювелірних виробів, вони виставляються на аукціонах для придбання колекціонерами.

Види огранювання

Як земля оживає після дощу, а природа – після настання весни, алмаз набуває дивовижну красу після виконання ювелірного огранювання. Існує більше десяти видів обробки найтвердiшого дорогоцінного кристалу, серед яких трійку лідерів складають наступні технології огранювання:

  1. Кругла – це класичний вид обробки алмазу, що вважається найкрасивішим і найефектнiшим. Він наділяє камінь дивовижною грою світла. Проникаючи через верхню частину кристалу, промінь світла переломлюється, а потім відбивається від нижніх граней, формує веселку та спрямовує зовні незліченною кількістю сонячних зайчиків.
  2. Принцеса – це огранювання застосовується для обробки прямокутних і квадратних алмазів з гострими кутами. В результаті діамант повторює гармонійну форму восьмигранної піраміди, а велика частина світла зосереджується всередині каменю, як ніби-то він сяє з самого серця своєю суттю, зачаровуючи оточуючих неймовірним внутрішнім світлом.
  3. Маркіз – своєю назвою цей вид огранювання зобов'язаний чарівної усмішці Маркізи де Помпадур – фаворитки Людовика XV, що цiнувала розкіш, коштовності, красиве життя. Після огранювання алмаз набуває гармонійну довгасту форму з клиноподібними кінцями. Він красиво виглядає в оточенні більш дрібних діамантів або фіанітів.

Сьогодні огранювання алмазів відбувається, переважно, на спеціальному ювелірному обладнанні, виключаючи ймовірність помилок і можливих вад. Якщо ж обробка відбувається вручну, вона вимагає від ювеліра філігранного майстерності, адже найменша неточність розрахунку розташування грані може порушити гармонію гри світла, і кристал не зможе повністю розкрити свій потенціал.

Які ювелірні прикраси з діамантами сьогодні в моді?

Ювелірні вироби, інкрустовані обробленими алмазами, ефектно виділяються на фоні інших прикрас. Будучи класикою ювелірного мистецтва, прикраси з діамантами також сприйнятливі до модних тенденцій, втілюючи яскраві, оригінальні і незвичайні рішення дизайнерів:

  1. Розкішно виглядає поєднання діамантів з сапфірами, топазами, аметистами та іншим кольоровим дорогоцінним камiнням, наділяючи прозорий кристал кольоровими відблисками. Подібне поєднання можна зустріти в сережках, кільцях, підвісках.
  2. Викликають захоплення золоті прикраси з діамантами, де декор виконаний у вигляді сяючих доріжок. Такий принцип розташування мініатюрних дорогоцінних каменів часто зустрічається в дизайні сережок і кілець.
  3. Заворожують блиском кристали незвичайного коньячного і чорного відтінків. Їх насичену палітру відтіняють прозорі фіаніти, дозволяючи розкішному темному камінню грати дзвінке соло в симфонії краси прикраси.

Каталог прикрас з діамантами інтернет-магазину «Золота Країна» дозволить вибрати гарний ювелірний виріб, відповідний до бюджету та смаку його майбутнього володаря. В наявності представлені сережки, підвіски, кільця, кольє для найвимогливіших шанувальників ювелірного мистецтва. Замовлення відправляються в будь-яке місто України «Нової поштою», також діє послуга бронювання прикрас онлайн з можливістю їх купiвлi в нашій ювелірної мережі в вашому місті.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...