Обручки з діамантами

Обручалки_top

Обручки з діамантами

Діаманти - камені з самого міцного і бездоганного кристала, колись видобутого людством з надр землі. Протягом усієї своєї історії вони були символом влади і багатства, який могли собі дозволити тільки монархи і вища аристократія. Сьогодні ж цей блискучий камінь доступний кожному. В мережі ювелірних магазинів «Золота Країна» ви можете підібрати ювелірні прикраси з діамантами, які вдало підкреслять витончений смак, статус і стиль свого власника.

Обручки з діамантами Золотий Вік і Золота Країна

Весільні каблучки з діамантом - справжня симфонія почуттів і кохання. Золото - символ багатства, вірності і постійності, діамант - втілення чистоти і невинності. Синергія цих двох елементів дозволила створити ювелірний виріб, який став класичним проявом міцності та непорушності почуттів молодят.

Золоті обручки з діамантами стали традиційними. Тому ювеліри постійно створюють нові моделі, експериментують з формами, поєднують різні метали і декоративні елементи. Іншими словами, роблять все можливе, щоб кожна пара могла знайти свій, унікальний символ любові.

Обручки з діамантами вражають кількістю своїх варіацій. Моделі розрізняються між собою за цілою низкою параметрів:

  • Стиль. Ви можете обрати каблучки в стилі модерн, хай-тек, в класичному оформленні, з етнічними мотивами або незвичайною авангардною геометрією.
  • Вид дизайну. Класичні моделі без вставок, каблучки, виконані в європейському стилі, з одним, двома, трьома, п'ятьма каменями, цілої доріжкою або розсипом діамантів. Який дизайн обрати, залежить виключно від ваших уподобань і смаку.
  • Тип кріплення каменю. У нашому каталозі ви можете обрати обручки з різними типами кріплення каменю: глухий або крапановий каст, закріпка паве або канальна закріпка.

Обручки з діамантами в Україні: як обрати

Як і всі передвесільні клопоти, вибір обручок - справа відповідальна. Ми довго вивчаємо пропозиції на ринку, збираємо відгуки про виробників і шукаємо переваги в порівнянні. Ціна обручок з діамантами - саме той фактор, який робить процес ухвалення рішення про покупку таким тривалим.

Обираючи каблучки на весілля, враховуйте такі параметри:

Метал

Діаманти можуть бути обрамлені білим, червоним або жовтим золотом, платиною, рідше - сріблом. Червоне і жовте золото вважається традиційним для обручок. Але якщо хочете більш універсальну прикрасу, яка буде відмінно поєднуватися з іншими ювелірними виробами і практично всіма речами в гардеробі - віддайте перевагу каблучкам з білого золота. У пошуках універсального рішення ювеліри також поєднують біле і жовте золото в одному виробі. Обручки з діамантами в комбінованому золоті - одна з найбільш популярних моделей.

Проба

Золоті каблучки з діамантами частіше роблять з золота 585 проби. Варіанти в більш економному сегменті - з золота 375 проби. Проба - це кількість основного дорогоцінного металу (золота) в 1 грамі готового виробу.

Наявність інших дорогоцінних каменів

Дрібні камені розміром 0,3 карата використовують як декоративний елемент у виробах, де в центрі уваги інший дорогоцінний камінь більшого розміру. Розсип діамантів часто поєднують з синіми сапфірами в білому золоті. Такий тандем дорогоцінного каміння вважається вже класикою.

Обручки з діамантами Золотий Вік і Золота Країна купити

Тип огранювання каміння

Існує безліч варіантів огранки діаманта. Який з них обере ювелір, залежить від особливостей геометрії вихідного кристала. Головне завдання - розкрити колір, блиск, відкрити «гру» і «вогонь» каменю, приховати недоліки, якщо такі є. Для каменів круглої форми сучасні майстри віддають перевагу загальноприйнятому сьогодні діамантовому огранюванню, яке дозволяє максимально розкрити красу кристала і мінімізувати витрату каменю в процесі. Таке огранювання на початку ХХ століття запропонував Марсель Толковскі. Він вирахував геометричні параметри круглого діаманта і запропонував огранювання, при якому оптичні властивості алмазу проявляються найкращим чином: 57 фацетів (граней), 58 гранню вважається шип діаманта. Для маленьких діамантів розміром 0,3 карата застосовують огранювання в 17 фацетів.

Огранювання - процес обробки алмазу, результатом якого є надання кристалу такої форми, яка максимально виявляє його природний блиск

Для алмазів іншої форми ювеліри обирають так зване фантазійне огранювання. Воно дозволяє уникнути великої втрати ваги готового діаманта. У нашому ювелірному магазині ви можете обрати каблучки з діамантами різної форми:

  • Груша
  • Овал
  • Серце
  • Маркіз
  • Кушон

Колір діаманта

При виборі обручки з діамантами колір каменю - один з ключових чинників. Найбільш поширені - камені прозорого або ледве помітного жовтого кольору. Їх ми бачимо в ювелірних виробах найчастіше. Але якщо ви шукаєте щось нетривіальне і унікальне, в магазині «Золота Країна» вам запропонують вироби з алмазами в широкій колірній гамі:

Щоб сяйво і колір каменю розкрився в повній мірі, зверніть також увагу на тип кріплення. Дрібні камені частіше наглухо вплавляють у метал. Вони виблискують, але не так яскраво, як могли б. Кристали побільше кріплять на лапки. Так світлові промені краще проникають всередину каменя, переломлюються, відображаються від нижніх граней і, перетворюючись в веселку, повертаються назовні.

Обручки з діамантами Золотий Вік і Золота Країна недорого

Вага діаманта

Вага діаманта - це його розмір. Вимірюють їх в каратах, 1 карат дорівнює 0,2 грама. Великі діаманти вагою 1 і більше карата частіше використовують для створення каблучок на заручини. Камені поменше вставляють в обручки, а з дрібних (0,3 карата) роблять персні, які вражають витонченістю, фантазією ювеліра і оригінальністю форм.

Купуючи вироби з діамантами, не забудьте про сертифікат. Статусні і надійні ювелірні магазини завжди видають свого роду паспорт для кожного проданого діаманта. У сертифікаті містяться всі дані про камені: походження, тип огранки, розмір та інші важливі характеристики.

В мережі ювелірних магазинів «Золота Країна» зібрана вишукана колекція обручок з діамантами від кращих українських майстрів ювелірної справи. Ми регулярно оновлюємо каталог обручок з діамантами, щоб відповідати запитам покупців.

Купити обручки з діамантами в Києві можна в мережі фірмових магазинів, а також онлайн з безкоштовною доставкою від 500 грн по столиці і України. Адреси магазинів у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, у Львові та інших містах можна дізнатися тут.

Можливо, вас також зацікавлять золоті обручки без вставки.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...