Каблучки

Золоті каблучки - вічна класика

Каблучка - один з найбільш чарівних і аксесуарів, що оточують людей. В різні часи воно служило людям символом довголіття, оберегом від злих духів. Саме каблучками обмінюються молоді, вступаючи в шлюб і починаючи новий етап у своєму житті. Саме вона, подарована коханій або коханому, краще за все скаже про глибину почуттів і серйозність намірів.

Каблучки Золотий Вік

З'явившись в житті людей як символ влади, каблучки швидко перетворилися в прикраси, здатні підкреслити, доповнити, виділити свого власника. Виготовлені із золота або срібла, вони вказували на стан і фінансову забезпеченість свого володаря. З їх допомогою підписувалися важливі документи. За відбитком каблучки на восковій печатці можна було дізнатися про статус господаря і положення, займаного ним у суспільстві.

На сьогоднішній день, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів, каблучки стали одним з головних завершальних елементів при створенні неповторних індивідуальних образів. Причому це відноситься як до представниць прекрасної половини, так і до чоловіків. Підкреслюючи свою символічність, золоті каблучки або каблучки зі срібла на вказівному пальці вкажуть на сімейний стан свого власника. Не обійшла стороною мода і маленьких дітей. Каталоги багатьох магазинів рясніють дитячими каблучками з фігурками мультяшних героїв або всілякими тваринами.

Каблучки Золотий Вік купити

Жіночі каблучки - символ краси та чарівності

Ніщо так не підкреслить незвичайний, оригінальний образ красуні, як витончена каблучка на її прекрасній ручці. Сучасні технології дозволяють виготовляти ці прикраси з найрізноманітніших матеріалів. Останнім часом великою популярністю користуються каблучки з пластику, скла, медичної сталі. Однак перше місце по праву належить ювелірним виробам з золота або срібла.

Умовно всі каблучки майстри поділяють на прості і складні. До перших відносяться вироби з гладкою, рівною поверхнею. Це, як правило, каблучки для одруження, печатки. Вони мають класичну рівну форму і можуть бути прикрашені лише яким-небудь символічним написом або зображенням. Складні каблучки виконані у вигляді незвичайного лиття, прикрашені різними дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Кожен такий виріб - витвір ювелірного мистецтва.

Крім цього, в каталогах ювелірних магазинів золоті і срібні каблучки ділять на такі групи:

 • обручки;
 • для заручин;
 • ювілейні;
 • з діамантами;
 • з фіанітами;
 • з перлами;
 • з напівдорогоцінним камінням;
 • ексклюзивні;
 • печатки.

Назва кожної групи каблучок говорить сама за себе. Певний тип купують і дарують до якоїсь події в житті. Однак майстерність ювелірів і фантазія дизайнерів дозволяє ставитися до такої класифікації з часткою іронії. Адже в якості обручальної або ювілейної каблучки може з успіхом виступити виріб з абсолютно будь-якою ювелірною вставкою.

Каблучки Золотий Вік недорого

Існує кілька правил, яких радять дотримуватися, купуючи жіночі каблучки. В першу чергу, необхідно враховувати власні пріоритети в матеріалах виготовлення прикрас для пальців. Золото, срібло, ювелірний сплав, скло, пластик - все індивідуально. Адже не секрет, що і ціна на виріб безпосередньо залежатиме від того, з чого вона зроблена.

Купуючи прикрасу на пальчик, необхідно враховувати вік майбутньої власниці. Для молодих дівчат більше підійдуть маленькі, витончені, тонкі каблучки. Вони не повинні бути масивними. Якщо і прикрашені, то акуратним дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням. Ручки більш зрілих дам можна прикрасити більш масивними і об'ємними прикрасами з помітними вставками. Вони завжди привернуть до себе увагу і вкажуть на відмінний смак своєї власниці. А якщо це золоті або срібні каблучки, вони до того ж підкреслять добробут господині.

Роблячи вибір на користь певної каблучки, потрібно розуміти: де і коли ви будете його носити? Для щоденного використання навряд чи підійдуть об'ємні вироби з химерними вставками з дорогоцінних каменів. Більш доречними будуть невеликі, легкі, прикрашені невеликим каменем, що не заподіюють дискомфорту в роботі і при носінні. На святкову вечірку можна надіти ту каблучку, яка буде найбільше підходити до обраного образу і до стилю одягу. Дизайн буде залежати тільки від вашого смаку і почуття стилю.

Каблучки Золотий Вік ціна

Чоловічі каблучки - краса в строгості

Для більшості чоловіків каблучка на пальці, як і в давні часи, символізує в основному положення в суспільстві, якого досягли. Вимоги до каблучок у представників сильної половини людства прості. Виріб повинен бути масивним, без зайвих прикрас. Чоловічі каблучки, як правило, представлені в каталогах ювелірних магазинів такими видами:

 • обручки;
 • печатки;
 • персні.

До першої групи прикрас відносять прості класичні каблучки. Як і жіночі, вони з гладкою, рівною поверхнею, зазвичай не дуже важкі. Носяться вони кожен день, тому повинні бути комфортними та зручними.

Каблучки-печатки мають дуже давню історію. Виготовленими на їх верхівках родовими зображеннями або ініціалами робили відбиток на важливих документах, ставлячи печатку. Звідси і назва. Зберігаючи і шануючи традиції, ювеліри і сьогодні випускають вироби, прикрашені гербами, символами, професійними знаками. Не оминули вони і представників різних субкультур. Можна зустріти печатки для байкерів, рок-музикантів.

В окрему групу виділяють чоловічі персні. Відмінною особливістю їх є масивність і об’єм. Як правило, такий вид каблучок прикрашається додатково каменем. Причому вставка може бути як натуральним дорогоцінним мінералом, так і штучним. Це залежить, як правило, від індивідуальних запитів і матеріальних можливостей майбутнього власника персня.

Каблучки для дітей

У каталогах ювелірних магазинів дитячі каблучки представлені окремою групою. З самого раннього віку рекомендують прищеплювати маленьким принцесам почуття прекрасного, розвивати прагнення до краси. Для самих маленьких прикраси на пальчик роблять зі срібла. Таке колечко не здається надто великими і не буде дратувати дитину. З огляду на підвищену активність дітей можлива втрата такого колечка буде не сильно помітна з матеріальної точки зору.

Дівчаткам трохи старшого віку можна приміряти каблучку дорожче. Переходити на золоті рекомендують, коли маленька принцеса навчиться розуміти справжню цінність подарованій їй прикраси.

Як правильно носити каблучки

Однозначної відповіді на це запитання немає. Тим не менше, одне правило існує. Відноситься воно до обручок і каблучок для заручини. Так повелося з давніх часів, що їх надягають тільки на безіменний палець правої руки. Всі інші види каблучок можна носити на будь-якому, зручному для вас пальці. На великому буде доречно виглядати широкий аксесуар. Незвичайний чоловічий перстень на будь-якому пальці буде виглядати стильно і цікаво, так само як і жіноча каблучка, прикрашена дорогоцінним каменем.

Каблучки Золотий Вік в інтернет-магазині

Слідуючи модним тенденціям, що закликають носити багато каблучок, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій. Головне - це почуття міри. Одягаючи на руку кілька прикрас, потрібно пам'ятати про те, що виконані вони повинні бути в одному стилі і з одного матеріалу. Не рекомендується поєднувати каблучки з дорогоцінних металів з біжутерією. Будь-які додаткові питання можна задати за вказаними на сайті номерами.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...