Сережки з фіанітами

Сережки з фіанітами – доступна розкіш і краса

Сережки з фіанітами втілюють благородство дорогоцінних металів і красу штучно створених кристалів. Хоча фіаніти не є дорогоцінними мінералами, вони сяють на сонці як діаманти, вражають різноманітністю відтінків як справжні самоцвіти і притягують увагу своїм неймовірним блиском граней, подібно до знаменитих кристалів Swarovski.

Виразне сяйво навіть самих мініатюрних фіанітів, не кажучи вже про великі кристали і розсипах, досягає самої глибини серця, відбиваючись в жіночих очах іскорками захоплення і радості від власної неперевершеності, шарму і чарівності. Тому не дивно, що золоті сережки з фіанітами знаходять своє почесне місце в скриньці сучасних модниць, а доступна ціна прикрас дозволяє регулярно купувати нові моделі.

Історія і властивості фіаніту

Гарний кристал з мелодійною назвою фіаніт був штучно створений півстоліття тому – в 1968 році. В результаті кропіткої наукової роботи вченим фізикам вдалося виростити кристали діоксиду цирконію, призначених для використання в лазерних установках. Вони отримали високу міцність, тугоплавкі, стійкість до хімічного впливу. З ювелірної точки зору фіаніт цінний тим, що має вражаючу здатність заломлювати світло: в його гранях промені грають яскраво і ефектно. Цікаво, що свою назву кристал отримав невипадково. Його навали по абревіатурі Фізичного інституту Академії наук (ФІАН), де він і був створений.

Сережки з фіанітами в алмазному ограновуванні майже не відрізняються від прикрас зі справжніми діамантами. Однак кристал діоксиду цирконію успішно імітує і інші дорогоцінні камені, інколи діаметрально протилежних відтінків: від пурпурно-червоних гранатів до майже прозорих топазів, які увібрали в себе ніжну небесну блакить. Щоб домогтися такої вражаючої подібності з самоцвітами, вчені використовують при вирощуванні кристалів оксиди різних металів:

  • додавання міді надає мінералу лимонний, золотистий і жовтий відтінки;
  • титан наділяє фіаніт красивим шоколадним відливом;
  • домішки неодиму надають каменю ніжно-рожевого світіння;
  • найкрасивішим вважається фіаніт світло-лавандового кольору.

Сучасні технології по вирощуванню кристалів діоксиду цирконію дозволяють отримувати більше 20 відтінків фіаніту. Різноманітність кольорових тонів надихає ювелірів на цікаві ідеї, які втілюються в дивовижно гарних сережках з фіанітами і інших прикрасах з цими кристалами.

Як обрати і купити сережки з фіанітами?

Володіючи великою палітрою кольорів, штучно створені кристали мають дивовижну властивість – в залежності від дизайну сережок, камені можуть виглядати зовсім по-різному: кокетливо, романтично, стримано або елегантно. Щоб характер прикраси збігався із зовнішністю своєї власниці, її стилем і приводами для використання, перерахуємо основні рекомендації по вибору золотих і срібних сережок з фіанітами:

  1. Витончені гвоздики, пусети і невеликі моделі у вигляді геометричних фігур мило прикрасять повсякденний образ. Великий плюс кормпактних прикрас полягає в тому, що вони йдуть жінкам різного віку і будь-якого типу обличчя.
  2. Молодим жінкам і дівчатам підійдуть сережки-доріжки з фіанітами. Кристали в цих моделях розташовуються по вигнутій лінії прикраси і виглядають незвично. Для молоді також будуть доречні сережки з емаллю: для них не властивий надмірний пафос і помпезність, органічно виглядають на юних леді.
  3. Круглі сережки з фіанітами рекомендується носити власницям овальної форми обличчя. Вони також додадуть візуальну гармонію при вузькому, трикутному підборідді. Однак круглолицим дамам сережки круглої форми носити не слід, щоб не погіршити риси обличчя. В цьому випадку краще купити сережки подовженої форми.

Придбати сережки з фіанітами різного дизайну можна на сайті нашого ювелірного інтернет-магазину «Золота Країна». Вироби виготовлені з золота і срібла вищих проб, мають розумну ціну. Окремою категорією в каталозі представлені сережки без вставок у великій різноманітності моделей: від класичних варіантів до фантазійного дизайну. Доставка замовлень здійснюється в оперативному режимі «Новою поштою» в будь-яку точку України.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...