Каблучки на заручини

Каблучка для заручин – романтичний символ майбутнього весілля

Красива каблучка для заручин – це бажана прикраса для кожної дівчини, яка чекає на пропозицію руки і серця від коханого чоловіка. Дорогоцінний символ романтичних почуттів і майбутнього весілля підносить чоловік своїй обраниці. В знак згоди з'єднати свою долю з нареченим, дівчина вдягає колечко на безіменний палець, і з цієї щасливої миті вона вважається зарученою. Каблучка для заручин сприймається майбутньою нареченою як підтвердження серйозних намірів нареченого, демонструє рівень його добробуту і бажання з'єднати долю з коханою жінкою.

Цей красивий, романтичний звичай сягає корінням в середньовічну Європу. У XV столітті герцог Максиміліан з Австрії вирішив підкорити серце неприступної красуні – Марії Бургундської. Щоб обраниця точно прийняла його пропозицію, палкий юнак відправив своїй пасії красиву каблучку з діамантом і вигравіруваною буквою «М», що означала ім'я Марія. Пізніше традиція прижилася у всій Європі, і сьогодні більшість закоханих пар дотримуються цього красивого, старовинного звичаю.

Як вибрати каблучку для заручин з каталогу?

Вибір символічної прикраси для своєї обраниці, яке втілює романтичні почуття і близькість майбутнього весілля - це нелегке завдання для закоханого чоловіка. Необхідно не просто придбати стильну, красиву, модну, на ваш погляд, каблучку, а здивувати дівчину витонченістю і оригінальністю прикраси. Що це буде: каблучка для заручин з діамантом, прикраса з розсипом фіанітів, виріб із золота різних відтінків - вирішувати вам, а ми допоможемо вам розібратися в каталозі обручок:

  • Традиційною класикою вважається витончена тонка каблучка з одним каменем. Вишукане огранювання кристала буде нагадувати дівчині сяйво очей, коли ви дивитеся на неї з обожнюванням, любов'ю і пристрастю.
  • Висловити романтичні почуття допоможе ювелірний виріб, прикрашений каменем або фігуркою у вигляді серця. Вам залишиться лише зробити дівчині заповітну пропозицію, а прикраса без слів підкреслить шляхетність намірів.
  • Уособленням міцного союзу двох сердець стане каблучка для заручин з золота різних відтінків: жовтого і білого, лимонного і червоного, білого і рожевого. Гармонія двох кольорів дорогоцінного металу не тільки є символом гармонії майбутнього сімейного життя, але і дозволить дівчині носити з каблучкою прикраси з золота різних відтінків.
  • Популярна модель «Ореол», де в каблучці присутній один великий камінь, обрамлений розсипом більш дрібних кристалів, припаде до душі досвідченій в ювелірній моді дівчині.
  • Прекрасним варіантом незвичайної каблучки для заручин стане прикраса з фіанітами в алмазному ограновуванні. Красиве сяйво кристалів розтопить серце найнеприступнішої леді і буде символом щасливого очікування майбутнього весільного торжества.

Правильно вибрана красива і модна прикраса для заручин продемонструє, наскільки добре чоловік знає смаки своєї обраниці, і в черговий раз красномовно підкреслить, що дівчина не помилилася з вибором супутника життя.

Як слід носити каблучку для заручин?

У країнах Європи прикраса, яку дарує чоловік майбутній дружині до весілля, носять на лівій руці, на безіменному пальці. Причому прикрасу потрібно носити і після весілля разом з обручкою. Саме тому важливо, щоб обидві каблучки красиво поєднувалися між собою:

  • по відтінку металу;
  • зовнішнім дизайном;
  • кольором каменів і вставок.

У нашій країні обручки прийнято носити на правому безіменному пальці. При цьому в правилах етикету немає чітких, строгих рекомендацій, чи слід його надягати після весілля, коли дівчина набуде статусу подружжя. Після одруження дівчина сама приймає рішення, чи буде вона носити каблучку для заручин або обмежиться лише обручкою.

Якщо ви хочете здивувати свою обраницю красою і витонченістю прикраси, яку вирішили подарувати на знак заручин, інтернет-магазин «Золота Країна» пропонує широкий вибір красивих і якісних ювелірних прикрас. Вироби виконані з золота і срібла, захоплюють різноманітністю дизайну і декоративних деталей. Оформити замовлення можна з оперативною доставкою в будь-яку точку України, щоб ви якомога швидше отримали заповітну прикрасу для своєї обраниці.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...