Ювелірні прикраси з сапфірами

Прикраси з сапфіром – краса та глибина сяйва натурального каменю

Прикраси з сапфіром зупиняють погляд: вдивляючись в безкрайню блакить кристалу, народжуються думки про відпочинок на морському узбережжі, про красу і силу грозового неба, про яснi небеса після дощу. Здається, що в одному сапфірі зібралася вся повнота і краса палітри синього, блакитного, фіолетового відтінків. Будучи найталановiшим художником, природа віртуозно з'єднала ці тони, в результаті чого вийшов неповторний колір Його Величності – сапфіру.

Йому поклонялися в Індії, його шанували в Древньому Єгипті, його звеличувала принцеса Діана, його люблять мільйони прихильниць красивих ювелірних виробів по всьому світу. З давніх часів до сапфіра ставилися шанобливо і з благоговінням. Їм традиційно прикрашалися величні корони стародавніх правителів, його любили представниці знаті в середні століття, довгий час сапфір цінувався так само високо, як і діамант.

Поряд з красою, прикраси з сапфіром мають і іншi, не менш значнi якостi:

  • камінь дарує твердість у прийнятті рішень та зміцнення віри в позитивний результат будь-якої справи і життєвої ситуації;
  • сапфір робить людину розсудливим, заспокоює хаотичний потік думок, дозволяє бачити головне, не розпиляючись на дрібниці;
  • кристал проганяє тугу, лінь і депресію, заряджаючи свого власника новими силами, дарує творчі ідеї.

Ще прикраси з сапфіром «міняють» навколишнє середовище, перетворюючи будь-який будній день. Дивлячись на камінь синьої палітри, все навколо наповнюється морською свіжістю, на серце стає спокійно як в штиль на морі, а уява малює нові горизонти для підкорення.

Види обробки сапфіра

Зробити колір каменю більш насиченим допомагає термообробка. Сапфіри піддаються інтенсивному нагріванню до 1 900 градусів. В результаті впливу високої температури відтінок каменю стає бiльш яскравішим, а надто темні камені, навпаки, стають світлішими і привабливішими. Чистота каменю поліпшується за рахунок того, що рутилові включення розплавляються і зникають. Термічній обробці піддаються практично 90% від усіх видобутих сапфірів.

Щоб підсилити блиск каменю, він піддається огранюванню кабошон або фасеточнiй обробці. З фасеточних огранювань найчастіше використовується маркіз, смарагд, серце. Кабошон, в основному, застосовується для обробки великих сапфірів малої прозорості. Їм надається овальна або кругла форма, а зовнішня поверхня ретельно полірується, формуючи приємний глянсовий блиск. Сапфіри огранки кабошон красиво виглядають в брошках, сережках, кулонах правильної геометричної форми.

Варіанти дизайну прикрас з сапфірами

Серед виробів з сапфірами представлений повний асортимент ювелірного мистецтва: сережки і кільця, браслети і підвіски, запонки і кольє. Як неповторна і багата палітра сапфіра, так само неповторні і різноманітні дизайни прикрас, інкрустованих цими дорогоцінними каменями:

  1. В якостi оправи для сапфіра використовують срібло і золото: жовте, біле, рожеве, лимонне. Срібло підсилює насиченість кольору каменя, а золоті прикраси з сапфірами своїм м'яким сяйвом згладжують холодний блиск кристалу.
  2. Блакить каменю вдало підкреслюється діамантами і фіанітами. Комбінації великого сапфіра в оточенні мініатюрних прозорих каменів можна зустріти в сережках-пусетах, підвісах і кільцях.
  3. Великі і середньої величини сапфіри часто використовуються для виготовлення прикрас в квітковiй і анiмалiстичнiй тематиці. Ними інкрустують серединки сережок, виконаних у вигляді квітів, очі метеликів, стрекоз, змій.
  4. Оригінально виглядають сапфіри на фоні кольорового емалевого покриття, часто воно робиться контрастним щодо кольору камiння. Оригінальний спосіб декору використовують при створенні сережок, підвісок.

Купити прикраси з сапфіром у великій різноманітності ювелірних виробів можна в нашому інтернет-магазині «Золота країна». Яскравi фото коштовностей, детальні описи і вказівка ціни дозволять легко визначитися з вибором. Замовлення ювелірного виробу можна виконати на сайті або за телефоном. Доставка здійснюється по всій Україні транспортною компанією «Нова пошта».

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...