Ювелірні прикраси з перлами

Прикраси з перлами – краса творіння природи

Прикраси з перлами – дивовижні ювелірні вироби, вони народжуються в співавторстві ювеліра і природи. Тому сережки, кільця, підвіски, кольє з перламутровими намистинами виразно виділяються на тлі звичного асортименту коштовностей з кристалами. М'який перламутровий блиск перлини нагадує сяйво місяця в лiтньому зоряному небі: він заспокоює, дарує гармонію, допомагає відновити внутрішній баланс.

Ще з давніх-давен до прикрас з перлами ставилися з повагою і благоговінням, адже сам процес видобутку перлів з дна річки, моря або океану нерідко був небезпечний для нирців, а іноді вони навіть ризикували життям, прагнучи знайти в воднiй безодні намистини, створені природою.

В середньому натуральна перлина виростає до розміру горошини протягом 10-12 років. Сьогодні в ювелірній промисловості намистини вирощують в штучних умовах, і нирцям не загрожує небезпека. Здобич була припинена в 1950-х роках минулого століття, бо мушлiв-жемчужниць ставало все менше, а попит на перли ріс. Сьогодні найкрасивіші перлини правильної, гармонійної форми вирощують біля берегів Японії.

Символіка перлинних прикрас

Надзвичайної краси перлини, що народжуються в мушлях молюсків із звичайних піщинок, захоплюють своїм природним походженням. Процес створення цього дива природи повiльний і поступовий, тому прикраси з перлами символізують неухильне прагнення до мрії, поступовий прогрес і досягнення мети. Символіка прикрас з перлами має і романтичне забарвлення: здається, що в перламутровому сяйві намистин видно внутрішній світ. Закохані бачать в цьому світі вогник своєї любові, ніжності і вірності.

Цікаво, що у різних народів прикраси з перлами уособлюють щось своє:

  • в країнах Європи – це символ довгого і щасливого сімейного союзу;
  • в Індії перлини уособлюють достаток, благополуччя і родючість;
  • в Греції вважаються символами довголіття та здоров'я;
  • в Китаї до перлів відносяться як до уособлення водної стихії.

Намистини з перламутровим відливом дійсно унікальні, адже перлини – це єдиний мінерал, який не потребує ювелірної обробки, додаткового огранювання та впливу температур. Народжений в водної стихії, він красивий сам по собі. Вдивляючись в його м'яке світіння, мимоволі приходять думки про важливість внутрішнього світла людської душі, адже тільки він допомагає зберегти своє Я в безкрайньому, бурхливому морі життя.

Популярні види прикрас з перлами

Дивлячись на намистини, створені молюсками, приходять думки про те, наскільки щедра і багата наша природа, адже в природному середовищі зустрічається не тільки білі перли. Цінителі краси приходять в захват від намистин рожевого кольору, золотистих, синіх, шоколадних, темно-зелених і навіть чорних. Зовні вони виглядають як круглі самоцвіти, а їх відтінок залежить від виду молюска, який їх створив, рівня солі у воді, її температури і інших параметрів.

Багатство палітри перлин надихало і надихає ювелірів виготовляти срібні та золоті прикраси з перлами, радуючи цінительок краси і чарівності цього чуда, створеного природою:

  • класичним рішенням вважаються кільця і сережки з однією великою перлиною: вона виглядає як розкішна королева в дорогоціннiй оправі;
  • для вечірнього виходу в світ, і щоб підкреслити лінію шиї, призначені масивні сережки з перлів, що нагадують грона винограду;
  • ніколи не вийде з моди кольє і браслет, повністю виконані з перлів: аксесуари відмінно доповнять маленьке чорне плаття;
  • чудовим тлом для перлин служать фіаніти: це поєднання зустрічається в кільцях і сережках фантазійного, оригінального дизайну.

Купити ювелірні прикраси з натуральними перлами можна в нашому інтернет-магазині «Золота країна». Каталог включає в себе різні категорії ювелірних виробів: сережки, підвіски, кільця та інші моделі. В якостi оправи для прикрас використовується срібло і золото вищих проб, а дизайн коштовностей захоплює оригінальністю і тонким смаком. Оформити покупку і доставку в будь-яку точку України можна на сайті або за телефоном.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...