Срібні каблучки

Каблучки за срібла: класична розкіш

Золото і срібло. Саме з цими словами асоціюється багатство, достаток. З давніх часів наявність у людини достатньої кількості виробів з цих металів була індикатором положення в суспільстві, символом влади. Свою другу назву (дорогоцінні благородні метали) вони отримали через дуже високу вартість. Зустрічалися прикраси з золота і срібла частіше у знаті і представників царських благородних кровей. Чим більший і дорожчий виріб, тим вище місце, займане його володарем в суспільстві.

Ця традиція збереглася і до наших днів. Золото є головним дорогоцінним металом. У природних умовах воно зустрічається вкрай рідко. Для видобутку в промислових масштабах його концентрація зазвичай недостатня. Золото - абсолютно інертний метал. Воно не вступає в реакцію ні з якими елементами навколишнього середовища. Це дає можливість зберігати золото і вироби з нього практично вічно.

В даний час в список природних дорогоцінних металів входять, окрім золота: родій, платина, осмій, іридій, паладій. Однак почесне друге місце займають срібні каблучки. Сам метал зустрічається в природі у вигляді самородків і срібної руди. Саме йому найчастіше приписувалися містичні властивості: можливість впливати на навколишнє середовище, очищати воду від дії хвороботворних бактерій. Останнє, до речі, дійсно працює, так як срібло має бактерицидні властивості і здатне знищити близько 800 відомих видів хвороботворних мікроорганізмів.

Але це лише медична сторона питання, в світі ювелірного мистецтва срібло цінується з іншої причини - через красу і надзвичайний блиск. На сьогоднішній день чоловічі каблучки зі срібла дуже популярні, так як відрізняються демократичною ціною і при цьому виглядають досить аристократично. Такі ювелірні вироби здатні підкреслити гарний смак і силу свого носія, а також незалежність від якихось віянь моди.

Особливості срібних прикрас

Срібло, з моменту своєї появи в житті людства, по праву зайняло своє почесне місце у майстрів ювелірів поряд із золотом. Причин цього досить багато. Це і корисні властивості металу, і його цінова доступність, і фізичні особливості в обробці, і хороші експлуатаційні властивості. Срібні каблучки підходять до будь-якого відтінку шкіри, представникам обох статей і абсолютно різного віку. Сережки, підвіски, ланцюжки, жіночі каблучки зі срібла і т.п. прикраси допоможуть створити неповторний оригінальний образ як для повсякденного життя, так і для свята.

Срібло дуже добре піддається ювелірній обробці. Цей метал відмінно полірується, легко витягається, розкочується в тоненькі пластинки, що дає можливість робити з нього справжні витвори мистецтва. Срібні прикраси вражають своїм розмаїттям.

У більшості випадків вироби з золота поступаються за популярністю срібним. Причина криється, звичайно, в вартості готової прикраси. Однак експертами виділяється ще одна особливість цього ювелірного матеріалу - холодний місячний відтінок. Срібний блиск, на відміну від жару золота, сприймається як загадковий и чарівний. Саме в сріблі найбільш вигідно виглядають дорогоцінні й напівкоштовні камені, різні ювелірні вставки.

Останнім часом все більшою популярністю серед молодих пар стали користуватися саме срібні каблучки в якості обручок. Вони є ознакою сімейного стану та потужним охоронним оберегом в повсякденному житті: як у дівчат, так і у представників сильної половини людства. Відмінне поєднання срібної обручки з будь-яким одягом та іншими видами прикрас дає можливість конкурувати йому з золотими весільними прикрасами для безіменного пальця.

Друге життя дорогоцінного металу

Срібло, на відміну від золота, більше піддається впливу умов зовнішнього середовища. Згодом вироби з цього металу втрачають природний блиск, тьмяніють. Відбувається це через утворення на поверхні прикрас хімічних сполук. Позбутися від цих неприємностей можна, почистивши улюблений виріб спеціальним засобом, що продається в ювелірному магазині. Втім, срібні каблучки з нашого каталогу в більшості своїй покриті тонким шаром родію, що забезпечує надійний захист від потемніння і окислення. Метал отримує додаткову стійкість до корозії. Незвичайний і привабливий блиск родію тільки підкреслює цінність прикраси.

Щоб уникнути потемніння, часто користуються ювеліри таким прийомом, як лакування. На срібний виріб наноситься тонким шаром спеціальний віск, стійкий до механічних впливів і температурі. Після цього поверхня полірується. Це є хорошою захистом від шкідливого впливу повітря.

Однією за найпопулярніших дизайнерських технік декорування прикраси срібних виробів є чорніння. В процесі обробки створюється оригінальний колір і візерунки, які в певних ділянках затемнюють. Це надає прикрасам нальоту благородної старовини і автентичності. У нашому каталозі ви зможете купити срібний перстень на будь-який смак, а якщо в процесі вибору виникнуть будь-які складності, рекомендуємо звернутися за вказаними на сайті номерами.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...