Ланцюжки з якірним плетінням

Якірний ланцюжок – втілення морської романтики в ювелірному мистецтві

Якірний ланцюжок – прикраса особлива, адже її автори – не ювеліри, а моряки, що підкорюють під білосніжними вітрилами безкраї морські простори. Як морський ланцюг надійно тримає якір, дозволяючи кораблю знаходитися в порту, так і прикраса – якірний ланцюжок не дає своєму власникові злитися з натовпом, виділяючи його красою ювелірного виробу. Дивлячись на прикрасу в «морській тематиці», і її власник, і кожен, хто на неї дивиться, отримують море задоволення. Ювелірний виріб виглядає ефектно, масивно, підкреслюючи любов свого володаря до класичних прикрас.

Ланцюжок якірний чоловічий складається з овальних ланок, надійно з'єднаних одна з одною під прямим кутом. Прикраси, створені в цій техніці, відрізняються:

  • підвищеною міцністю;
  • ефектним зовнішнім виглядом;
  • не вимагають спеціального догляду.

До того ж, якірне плетіння виглядає самодостатньо і виразно, тому не потребує доповнень у вигляді кулонів, медальйонів або підвісок. Однак якщо ви хочете доповнити її декоративним елементом, найбільш доречним буде хрестик, але його розмір повинен відповідати товщині ланцюжка.

Різновиди плетіння

З'єднання ланок ланцюга в якірній техніці відноситься до базових в ювелірному мистецтві, відкриваючи майстрам нові можливості для творчих експериментів. Завдяки авторським ідеям ювелірів, якірне плетіння має безліч різновидів:

  1. Плетіння «1 + 1». Техніка відрізняється від класичного плетіння більш витягнутою формою кілець.
  2. Плетіння «1 + 2». Методика передбачає чередування класичних і овальних ланок в ювелірному виробі. Цифра 1 вказує на число звичайних ланок у прикрасі, а 2 – на кількість нестандартних, витягнутих елементів.
  3. Плетіння «3 + 1». У якірному ланцюжку, виготовленому за таким принципом, йде чередування трьох звичайних кілець через одне нестандартне, витягнуте.

Помилково вважати, що срібний або золотий якірний ланцюг підходить виключно чоловікам. На базі якірної техніки з'єднання ланок створений і традиційно жіночий різновид плетіння – «Джотто». Його основу складають великі тонкі кільця з дорогоцінного металу, з'єднані за якірним принципом. Це надає прикрасі незвичайність з деякою часткою ексцентричності.

На базі якірної техніки також було створено плетіння Бастилія. Його основу складають здвоєні ланки овальної форми. Застосовуючи цей метод виготовлення ланцюжка, ювелір попарно з'єднує елементи, розташовуючи їх перпендикулярно один до одного. Готова прикраса набуває об`єму, надійністi та строгого зовнішнього вигляду.

Переваги якірних ланцюгів

Плетіння з романтичним «морським» ореолом привертає увагу шанувальників класичних тенденцій ювелірного мистецтва. Крім того, що якірний ланцюг ніколи не вийде з моди і буде лідирувати серед хітів продажів ювелірних магазинів, прикраса має й інші очевидні переваги:

  1. Абсолютна надійність. Ланки якірного ланцюга, що фіксуються між собою перпендикулярно, утворюють міцне, але вiзуально легке з'єднання. Прикраса стійка до деформацій, не рветься і розрахована на необмежений термін служби.
  2. Якiрний ланцюжок може мати різну товщину і довжину, тому з цієї категорії ювелірних виробів легко вибрати не тільки масивну модель для чоловіків, але й витончені, ажурні рішення для прекрасних леді.
  3. Прикраси мають міцну застібку-карабін. Вона забезпечує надійну фіксацію ювелірного виробу, виключає ризик його втрати та береже спокій володаря прикраси.
  4. Щоб отримати повний комплект в романтичній, морській тематиці, можна купити ланцюжок якірного плетіння і до нього придбати браслет аналогічного виду.

Вибрати і купити ювелірні прикраси вищої якості та у великій різноманітності моделей можна в нашому інтернет-магазині «Золота країна». Категорія якірних ланцюгів представлена великою кількістю виробів різної довжини, виготовлених із золота і срібла вищих проб. Для оформлення замовлення досить помістити товар у віртуальний кошик онлайн і заповнити форму зворотного зв'язку або зателефонувати нам. Доставка замовлень виконується в будь-яке місто України транспортною компанією «Нова пошта».

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...