Каблучки на заручини з діамантами

Заручини - один з найкрасивіших і пам'ятних моментів в житті дівчини. Каблучка на заручини з діамантом, яку чоловік вручає майбутній дружині, - символ любові і надії на щасливе спільне життя в шлюбі. Одягнувши прикрасу на палець, наречена дає зрозуміти, що почуття взаємні. Це також знак для оточуючих - її серце зайняте, і незабаром у неї буде весілля.

Каблучки на заручини з діамантами Золотий Вік і Золота Країна

Чим відрізняються каблучки на заручини з діамантами від обручок

І ті, і інші пов'язані з однією подією - весіллям. Але обручки призначені безпосередньо для одруження, а каблучки на заручини з діамантом - для пропозиції руки і серця. Від заручин до весілля може пройти від декількох місяців до року.

Різні прикраси і по дизайну. Моделі обручок, як правило, прості і лаконічні: гладкий метал без вставок. А традиційний ювелірний виріб, з яким дівчині вперше пропонують стати дружиною, - каблучка на заручини з одним діамантом в центрі. Звичайно, обручки теж можуть мати оригінальний стиль і інкрустуватися камінням. Але прикраса для пропозиції завжди більш розкішна.

Скільки діамантів має бути в каблучці на заручини

Більшість виробів в інтернет-магазині «Золота Країна» представлені традиційними моделями. Це каблучки на заручини з одним діамантом, іноді доповненим доріжкою або розсипом трохи менших за розміром прозорих каменів. Така прикраса вважається голлівудської класикою і визнаним символом міцного, вічного кохання. Ви самі обираєте, скільки карат буде в камені: все залежить не тільки від бюджету, а й від віку і витонченості рук коханої. Якщо дівчина юна, і у неї маленькі, тоненькі пальчики, не варто купувати масивну прикрасу з величезним діамантом - воно буде виглядати негармонійно.

Вибираючи діамант, звертайте увагу на 4 параметра: кількість карат, колір, чистоту і огранювання.

Крім класичних моделей з одним центральним каменем, ви також знайдете більш оригінальні ювелірні вироби. Наприклад, діамантові каблучки на заручини з 3 або 5 дорогоцінними каменями.

Оправа: обираємо правильно

Крім розміру і якості вставки, зверніть увагу на форму каблучки. Багато дівчат люблять носити каблучку на заручини і обручку одночасно і на одному пальці. Тому треба розуміти, чи підходить оправа для цієї мети. Камінь повинен бути розташований не дуже низько, а форма каблучки не повинна бути зігнутою (в іншому випадку обручка буде ставати під кутом до каблучки на заручини).

Не впевнені у виборі? Напишіть своє питання в онлайн-чат. Або дізнайтеся всю інформацію за номером безкоштовною гарячою лінії: 0 800 303 903.

Враховуйте, що друга половинка буде носити прикрасу багато-багато років. Тому підбирайте колір оправи, виходячи з того, який вид золота зазвичай носить кохана. В каталозі є моделі з білого і червоного золота 585 проби, а також комбіновані вироби, де два кольори ефектно переплітаються воєдино, створюючи неповторну композицію. Останні стануть відмінним рішенням, якщо у дівчини є коштовності з золота обох відтінків або якщо ви не впевнені у виборі.

Каблучки на заручини з діамантами Золотий Вік і Золота Країна

Який обрати пальчик і як дізнатися розмір каблучки

Каблучки на заручини з діамантом в Києві і в Україні носять на одному з двох пальців:

  • Безіменний палець лівої руки. По західній традиції. Там вважається, що лінії судин, які проходять через цей пальчик, ведуть прямо до серця обраної
  • Безіменний правої руки. Слов'янська традиція. Права рука вважається більш сильною і важливою

Окружність безіменного пальця на лівій і правій руці відрізняється. Тому так важливо відразу визначити, на яку руку ви надягнете каблучку, роблячи пропозицію.

Найпростіший спосіб дізнатися розмір виробу так, щоб майбутня наречена ні про що не здогадалася: непомітно обвести каблучку (з внутрішньої сторони), яку вона зазвичай носить на безіменному пальці. А потім виміряти діаметр отриманого кружечка. Найбільш поширені жіночі розміри - 16-17,5.

Не впевнені у виборі? Завжди краще звернутися до консультантів ювелірної мережі, у яких вже є досвід допомоги в таких питаннях.

Каблучки на заручини з діамантом: ціна від 2 840 грн

Купувати коштовності завжди краще в спеціалізованої ювелірної мережі з відомим ім'ям. В інтернет-магазині працюють консультанти, які можуть розповісти, чим один діамант або вид золота відрізняється від іншого, і порекомендувати найкращий варіант під ваш бюджет. Крім того, ви отримуєте найширший вибір моделей - майже 200 каблучок на заручини з діамантами в каталозі з різним дизайном, характеристиками і за різною ціною. На всі вироби є документи.

Звичайно, жодна картинка не передасть на 100% красу і сяйво справжніх коштовностей. Але на сайті представлені дуже якісні фото, які максимально розкривають естетику і особливості прикрас.

Почніть вибір своєї бездоганної каблучки з діамантами для заручин прямо зараз. Це перший крок до ідеальної пропозиції руки і серця.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...