• з Діамантами
 • Золото -70%
 • Срібло -70%
 • Каблучки з Фіанітами
 • Сережки
 • з дорогоцінними каменями
 • Всі акції

     Інтернет-магазин Золота Країна: ексклюзивні прикраси від брендів «Золота Країна» та «Золотий Вік»

     Ювелірні прикраси, з моменту своєї появи, грали важливу роль у формуванні індивідуального образу. Вироби з дорогоцінних металів виготовлялися вручну і коштували непомірно дорого. Таку розкіш могли дозволити собі далеко не всі, через що прикраси були статусними, передавалися з покоління в покоління.

     Украшения Золотой Век и Золота Країна

     Сьогодні ювелірний виріб бренду «Золотий Вік» можна купити на сайті «Золота Країна» в ексклюзивній колекції. Це, в першу чергу, чудовий подарунок людині будь-якої статі, віку, соціального стану. Звісно, до вибору подібного подарунка варто поставитися досить серйозно. Обираючи прикрасу, необхідно врахувати безліч чинників: стать, вік, уподобання, улюблені стилістичні напрямки, гардероб. Тільки так можна підібрати подарунок, який буде кожен день радувати свого власника.

     Прикраси Золотий Вік і Золота Країна купити

     Надійність і краса - обов'язкові вимоги до застібки

     Ювелірні прикраси бувають найрізноманітніших форм і розмірів, призначені для носіння на різних частинах тіла, але практично всі вони об'єднані одним - наявністю застібки. Зрозуміло, вона безпосередньо залежить від того, на яку частину тіла буде кріпитися, так як повинна бути ергономічною та красивою деталлю будь-якого виробу.

     Виділимо основні вимоги до замочку будь-якої прикраси:

     • Застібка повинна закріплюватися туго і надійно, але рухи її повинні бути плавними.
     • Замочок повинен бути добре відшліфований, не мати гострих граней, які можуть подряпати шкіру або порвати одяг.
     • Стиль і розмір застібки повинен відповідати дизайну самої прикраси. Велике кріплення може переважувати, а маленьке не витримати вагу виробу.
     • Відмінним варіантом буде замок, який можна відкрити самостійно однією рукою.

     Вищезазначеним вимогам повинні відповідати всі існуючі застібки, в незалежності від їх виду. Найбільш практичними вважаються застібки типу бочонок або карабін. Їх можна закрити однією рукою, а самі засувки надійно фіксують прикраси. На сайті ви знайдете прикраси від «Золотий Вік» та інших брендів з різними типами застібок.

     Прикраси Золотий Вік і Золота Країна недорого

     Якому матеріалу віддати перевагу

     Матеріал, з якого складається виріб, є самим значимим елементом, тому що задає «настрій» усієї прикраси. Дерев'яні і скляні вироби вимагають до себе більшої уваги, так як підходять далеко не до кожного образу і йдуть не всім людям. Універсальними металами можна вважати золото і срібло, які, не дивлячись на свою поширеність, є елегантним доповненням будь-якого образу.

     Не завжди, виходячи з індивідуальних рис людини, можна з легкістю підібрати їй подарунок. У таких випадках універсальним презентом стане ланцюжок з підвіскою або браслет, виконані із золота або срібла. Брендова прикраса від «Золотий Вік» стане гарним доповненням до будь-якого образу, оскільки має легкі ненав'язливі риси, які здатні вигідно підкреслити елегантність обраного стилю.

     Зовсім недавно ланцюжок був лише доповненням до кулона, підвіски або хрестика. Зараз це абсолютно самостійна прикраса. На даний момент існує величезна кількість плетінь, які кардинально відрізняються одне від одного. Особливу популярність в 20 столітті придбали браслети, виконані в нестандартних фантазійних техніках плетіння. Вони, на відміну від монолітних браслетів, можуть носитися постійно, так як не викликають дискомфорт і підходять практично будь-кому.

     Браслет - естетика стилю мінімалізм

     Браслет - це ювелірний виріб, який здатен підкреслити витонченість масивної кисті, але так само просто може зіпсувати навіть саму жіночну руку. При виборі браслета на сайті «Золота Країна» варто враховувати фігуру, зріст, вік, повноту кисті і загальний стиль. Існує два основних види браслетів: плетені і монолітні. Литі браслети вибирати набагато складніше, тому що вони досить яскраві і різноманітні за своїм стилем. З ними практично неможливо поєднувати прикраси іншого типу, шанс «перемудрувати» набагато вище шансу підібрати «ідеальну пару».

     Більшість сучасних жінок віддають перевагу плетеним браслетам. Вони набагато легше монолітних, еластичніші, так як ланки зчеплені між собою без спайки. Подібні вироби відмінно поєднуються з одягом різних напрямків: це може бути як повсякденний, так і бізнес стилі. Але не варто забувати, що навіть настільки проста на перший погляд прикраса, може бути і вигадливою, і максимально простою, так як має різні види плетінь.

     На заводі «Золотий Вік» використовують сучасні методи створення ювелірних виробів. Техніки в'язання розробляються за принципом трьох основних видів. Різноманітність плетінь дозволяє створити індивідуальний стиль, який орієнтується не тільки на переваги, але і на фінансові можливості.

     Найбільш популярними з них є:

     • Плетіння Бісмарк. Класичне плетіння, яке є лідером серед інших видів, отримало своє заслужене визнання ще в кінці ХХ століття. Ланцюжок, виготовлений за даною технологією, складається з декількох великих ланок, сплетених між собою так, що візуально ланцюг виглядає цілісно. За рахунок щільного плетіння і масивності ланок, такий браслет відрізняється міцністю і надійністю, підходить як чоловікам, так і жінкам. Вироби, створені в цій техніці, вважаються найбільш затребуваними і поширеними, оскільки об'єднують в собі елегантність стилю і повсякденну практичність.
     • Якірний стиль. Ланки в даному виді плетіння розташовані послідовно, візуально нагадуючи якірний ланцюг. Виріб, отриманий з використанням даної техніки досить міцний, але це не псує його зовнішній вигляд, і навіть навпаки. Якірне плетіння може виглядати і ніжно, і мужньо. Це повністю залежить від величини використовуваних ланок. Варто відзначити простоту у виготовленні, яка робить виріб доступним за ціною, але не поступається за якістю іншим видам плетінь. Такий ланцюжок відмінно буде виглядати в парі з підвіскою або кулончиком.
     • Панцирний стиль (стрічковий). Третя основоположна техніка – стрічкове плетіння, яке, подібно до попередніх, використовується для виготовлення золотих виробів. Ланки панцирного плетіння розташовані в одній площині, що робить його набагато більш тонким і витонченим, ніж попередні два види. Вагомою перевагою є те, що ланки браслета не перекручуються, їх можна інкрустувати дорогоцінним камінням, що посилює приголомшливий ефект.
     • Стиль Мона Ліза (Нона). Особливістю даного стилю є використання в ньому ланок різних розмірів, які в поєднанні створюють тонке ажурне плетиво. Отриманий ланцюжок відмінно виглядатиме в дуеті з хрестиком або у вигляді браслета на зап'ясті.
     • Snake (снейк). Дане плетіння зовні дуже нагадує зміїний скелет, за рахунок чого і отримало відповідну назву. Складові частини ланцюжка з'єднані між собою досить щільно, в розрізі мають круглясту форму. Така особливість зчеплення дозволяє ланцюжку рухатися, в точності повторюючи рухи повзучої кобри.
     • Фараон. Вважається, що даний вид плетіння є найнадійнішим, тому що складається з великої кількості зчеплених між собою елементів. Орнаментальність ланцюжка, виконаного в цій техніці, дозволяє носити його не тільки в якості самостійного виробу (ланцюжок або браслет), але і в парі з підвіскою.

     Браслет від «Золотий Вік» - це чудова «сольна» прикраса, яка в повсякденному образі не вимагає тандему з іншими ювелірними виробами. Але якщо виникає необхідність створити індивідуальний вечірній або ділової образ, обов'язково варто доповнити золотий браслет чимось ще. На роль пари відмінно підійдуть золоті сережки, виконані в схожому стилістичному напрямку. Якщо браслет був декорований дорогоцінним камінням, сережки варто підбирати з таким же оформленням. Найкраще відразу купити комплект, в якому прикраси будуть об'єднані загальним стилем і тематикою. На сайті ювелірного інтернет магазина «Золота Країна» можна купити браслет, виконаний в будь-який згаданій техніці, знайти ексклюзивні колекції золотих прикрас бренду «Золотий Вік» на будь-який смак і гаманець.

     Прикраси Золотий Вік і Золота Країна ціна

     Сережки - витончене доповнення до стильного образу

     Золоті сережки в парі з іншими прикрасами, або як самостійний атрибут, встигли увійти в життя практично кожної жінки. Якщо за старих часів сережки носили далеко не всі, то сьогодні - це невід’ємна складова образу будь-якої дівчини. Кращим варіантом буде придбання відразу декількох пар, які будуть різнитися між собою стилем, розміром, матеріалом.

     Вибір сережок складний, часто доводиться робити багато помилок, перед тим як придбати ту саму пару, яка ідеально доповнить образ. Завдання вибору прикрас на сайті «Золота Країна» можна спростити, якщо дотримуватися деяких правил:

     • Розмір. Потрібно розуміти, що маленькі сережки візуально зроблять обличчя більше, а великі навпаки. Граючи на контрасті, можна отримати бажаний ефект, а зробивши помилку – підкреслити недоліки.
     • Форма. Ще однією важливою деталлю є форма прикраси. Власницям круглого обличчя краще всього вибрати сережки овальної форми, вони візуально зроблять обличчя більш витонченим, а саму дівчину стрункішою. Той же принцип працює і для інших форм обличчя.
     • Матеріал. Достаток існуючих матеріалів вражає уяву, але більшість з них дуже вимогливі до зовнішності, гардеробу і загального стилю дівчат. Найкраще купити золоті жіночі сережки, так як вони поєднують в собі елегантність і універсальність.

     Вечірній образ прийнято доповнювати масивними сережками, які роблять власницю більш витонченою. Слід вибирати прикраси, які скорегують недоліки обличчя і підкреслять переваги.

     Наступні критерії допоможуть без зусиль підібрати потрібний виріб:

     • Овальна форма обличчя. Дівчатам з такою формою підійдуть практично всі види, крім витягнутих, які можуть зробити обличчя ще більш довгим.
     • Прямокутне підборіддя. Кругла форма сережок візуально пом'якшить гострі риси обличчя і зробить важке підборіддя зовні м'якішим.
     • Кругле обличчя. Овальні і витягнуті прикраса прекрасно впораються із завданням візуального подовження обличчя.

     «Вечірні» сережки найчастіше є об'ємним елементом образу. Вони привертають увагу і виглядають дорого. Так, вони непогано поєднуються з браслетами, але найкращим вечірнім варіантом стане поєднання великих жіночих сережок і каблучки-перстня, особливо якщо вони виконані в одному стилі або належать до однієї колекції або одного бренду, наприклад, "Золотий вік".

     Прикраси на пальці - останній штрих бездоганного образу

     Каблучки - найпопулярніший вид прикрас, який носять як чоловіки, так і жінки. Ця маленька деталь може доповнити образ і стати останнім його штрихом, але вибирати варто уважно, так як не всі форми однаково виграшно виглядають.

     Молодим дівчатам найбільше підійдуть тонкі кільця від «Золота Країна», які акуратно і ніжно підкреслять витончені пальці. Солідним жінкам більше підходять масивні кільця "Золотий вік". Коштовні камені - показник статусу, який на молодій особі може виглядати безглуздо, а жінці у віці підійде ідеально. Зрозуміло, це не правила останньої інстанції. Вибір залежить від індивідуального стилю людини, переваг, особливостей фігури і багато чого іншого. Якщо дівчина тільки знаходиться в пошуку свого стилю - краще не ризикувати і придбати золоту або срібну каблучку в стилі мінімалізм.

     Існує декілька універсальних правил:

     • Тонкі пальці не варто прикрашати великою кількістю об'ємних каблучок, а великі, в свою чергу, тоненькими. Це лише підкреслить вади.
     • Перстень не вимагає доповнення іншими каблучками. Краще підібрати сережки, оформлені в схожому стилі.
     • Короткі пальці можна візуально подовжити овальною формою прикраси.
     • Помітні кольори на виробі (дорогоцінне каміння) необхідно повторити десь на одязі. Відмінним варіантом стане шарф такого ж забарвлення.

     Прикраси Золотий Вік і Золота Країна в інтернет-магазині

     Якщо всі вищезгадані правила можуть варіюватися в залежності від індивідуальних рис людини, то одне є незмінним - всі прикраси повинні гармонійно виглядати одне з одним. Купуючи вподобаний виріб ювелірної мережі «Золотий Вік», обміркуйте заздалегідь образ, підберіть речі, з якими воно буде поєднуватися. Вибрані прикраси повинні бути зроблені з одного матеріалу, декоровані в одному стилі з використанням одних і тих же каменів. Механізоване виробництво дозволяє придбати недорогі каблучки високої якості, а зручні каталоги інтернет магазинів - зробити замовлення, не виходячи з дому.

     Безпрограшним рішенням стане покупка комплекту прикрас, що складається з двох або трьох видів виробів. Завод ювелірних виробів «Золотий Вік» випускає велику кількість різноманітних колекцій на будь-який смак. Серед багатьох варіантів, представлених на сайті «Золота Країна», будь-хто зможе знайти щось для себе.

     Читати повністюСховати
     Item(s) added to cart
     Loading...