Новини

Золота Країна представляє нову акційну пропозицію - «Ювелірний абонемент»!

«Золота Країна» турбується про комфорт своїх покупців, тому постійно шукає шляхи, як зробити шопінг ще більш приємним та вигідним. Більше не потрібно перейматись, чи підійде розмір каблучки, чи сподобається дизайн кольє, та чи не вийде з моди ваш браслет.

«Ювелірний абонемент» - це спосіб убезпечити свої покупки та водночас подбати про їх майбутнє. Оформлення акції при покупці ювелірних прикрас надає чимало переваг.

- Постійно прагнете змін та хочете бути в тренді? З Ювелірним Абонементом це зробити легко, адже протягом строку дії акції можна повернути прикрасу або обрати нову. Ми завжди прагнемо бути стильними та модними, тому така послуга буде магічною паличкою для тих, хто любить експериментувати та змінювати свій образ;

- Не підійшов подарунок? Не вгадали з розміром? Обставини різко змінились? З Ювелірним Абонементом це більше не проблема, адже він дозволяє повернути придбану прикрасу або обрати нову;

Таким чином, «Ювелірний абонемент» вирішує одразу декілька питань. Навіть якщо подарунок не підійде за розміром або дизайном, ви не втрачаєте кошти. Протягом строку дії обраного абонементу, ви можете змінювати свій образ, експериментувати з прикрасами та пробувати абсолютно різні дизайни та форми, або просто повернути прикрасу до магазину.


Ювелірний абонемент від «Золота Країна» - безтурботне життя ваших прикрас!

 

ПОВНІ УМОВИ АКЦІЇ

 

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити