Ланцюжки з білого золота

Ланцюжок з білого золота – неймовірна краса і ніжність

Історія прикрас починається з дуже давніх-давен. Ще за часів Стародавніх Греції та Єгипту атрибути влади перейшли в розряд аксесуарів і стали популярними не тільки серед чоловіків, але і впевнено оселилися у скриньках жінок. Каблучки, браслети, брошки, кулони та, звичайно ж, ланцюжки – все почало додаватися до модних образів. І на сьогоднішній день актуальність прикрас збереглася і продовжує зростати, оскільки кожна людина має потребу в естетичному задоволенні.

На піку моди завжди були та залишаються речі із золота. Ювелірні вироби з дорогоцінного металу найбільш витривалі, міцні, стійкі до корозії та механічних пошкоджень. Крім того, вони багато десятиліть зберігають свій первинний блиск, що перетворює їх на сімейні цінності та дозволяє передавати у спадок. Практично не знімаючись носяться ланцюжки на шиї, й біле золото в цьому плані особливо виграє. Воно дуже тверде, відмінно зберігає форму виробу і гладкість його поверхні. Як лігатура в складі даного сплаву використовується паладій або платина. Від них і приголомшлива білосніжність прикраси.

Переваги ланцюга з білого золота і асортимент пропозицій

Стійкість і вишуканість прикрас з білого золота давно оцінили любителі практичних і прекрасних речей. Відсутність деформацій і надійність в експлуатації – це завдяки особливим інгредієнтам сплаву. Майстрам унікальні властивості металу дозволяють виготовляти насправді неповторні вироби. Чистота і світло в сяючих ланках ланцюжка з білого золота зачаровує і привертає до себе захоплені погляди. Крім того, матеріал цього кольору відмінно поєднується зі сріблом, що дає можливість носити вироби з різних металів в одному ансамблі.

Каталог «Золота країна» має в своєму асортименті різні варіанти прикрас для шиї:

Тут знайдуть для себе привабливі моделі дами й кавалери. Сталевий блиск однаково пасує як для ніжного образу представниці слабкої статі, так і для підкресленої мужності. Стриманий вигляд ланцюжка з білого золота також доречний на дітях, тому таку основу часто обирають для носіння дитиною хрестика або ладанки.

Шийний аксесуар підбирається індивідуально, враховуючи безліч параметрів. Наприклад, довжина:

 • короткі – для хлопців, для носіння безпосередньо на шиї (при невеликих вирізах на одязі);
 • середні – для акцентування зони декольте, коли груди відкриті;
 • довгі – опускаються нижче по грудях, пасують особливому вбранню або розраховуються на крупнотілих носіїв.

Також важлива товщина ланцюжка з білого золота. Вона повинна співвідноситься з комплекцією людини та бути пропорційною підвісу, якщо передбачається його використання в якості основи. Холодне аристократичне сяйво білого золота в ланцюжках чудово поєднується з будь-яким кольором каменю, не виділяється химерністю, полюбилося представниками обох статей і всіх соціальних груп за скромний шик і презентабельну ніжність.

Візерунки та ажури ланцюжків із білого золота

Сучасні способи плетіння ювелірних ланцюгів відрізняються особливою різноманітністю і декоративністю. Дизайнерські рішення у вигляді вкраплень і додаткових вставок ще більше розширюють діапазон приголомшливо красивих моделей. Основними типами послідовного з'єднання ланок є:

 • якірний – розташування ланок перпендикулярне одна до одної;
 • панцирний – гладке укладання в одній площині у вигляді лусочок;
 • «Бісмарк» – з'єднання спиралеподібних ланок.

Існує також величезна кількість підвидів фантазійного плетіння ланцюжків з білого золота: венеціана, пітон, ромб, нонна, картьє, сінгапур, лав, перлина, колос, косички, шнурок та інші. Серед них є романтичні та повітряні, користуються популярністю у милих дам, а також масивні та значні, що до душі сильним і брутальним мачо.

Креатив дизайнерів втілюється умілими руками ювелірів, в результаті чого народжуються унікальні твори мистецтва. Сучасні способи обробки матеріалів дозволяють реалізувати найсміливіші ідеї. Ланцюг з білого золота виглядає дуже декоративно і багато, якщо в ньому використані:

 • вставки з каменів;
 • додаткові грані ланок;
 • поєднання комбінованих матеріалів.

Від способів обробки залежить і ціна ланцюжка з білого золота на шию: чим цікавіше оформлення і більше доповнень, тим дорожчим вийде виріб.

Ланцюжок з білого золота в образах

Золотий сплав білого кольору виглядає подібно до срібла – благородно і стильно, без зайвої помпезності. Єдність ніжності та аристократичної стриманості, білосніжного шику і сліпучого сяйва знайшла своїх прихильників серед шанувальників прекрасного. Подібний аксесуар завжди залишається в тренді та доречно виглядає в будь-якій ситуації:

 • у повсякденному житті;
 • в офісній та діловій обстановці;
 • на світських заходах і зустрічах;
 • у комплекті з вечірнім вбранням на урочистостях і святах;
 • як самостійна прикраса або як основа для кулона.

Леді та джентльмени будь-якого віку і положення відчують себе в центрі уваги, якщо одягнуть стильний та красивий ланцюжок з білого золота. Модний ювелірний виріб підніме самооцінку, вкаже на місце в суспільстві та статус, додасть образу довершеності та шикарного блиску. Солідність вигляду або смілива пишність – це залежить від стилю виконання ланцюга з білого золота (класика або витіюваті дизайни).

Обираємо ланцюжок з білого золота з інтернет-магазином «Золота країна»

Наш каталог має найбільш повний асортимент стильних і красивих прикрас для шиї. Ми пропонуємо до вашої уваги продукцію від авторитетних виробників з гарантією якості та за прийнятною ціною. Ви залишитеся задоволені обновкою для особистої колекції або зможете придбати гідний подарунок дорогій людині. Щоб купити ланцюжок з білого золота, варто ознайомитись з актуальними пропозиціями та зробити заявку.

Оформлення замовлення відбувається онлайн або за вказаними телефонами, що займає мінімум вашого часу. Менеджери та консультанти завжди сприятимуть у процесі купівлі та допоможуть у складних питаннях. Оплата і доставка товару здійснюється будь-яким зручним для вас способом.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...